Galavečer se nám povedl!

27.08.2021

Jak jistě víte, proběhl galavečer SAD-GYM Fight Night, kde nastupovali dva naši bijci za MMA Zlín.
Adam Jakubík nastupoval do amatérského MMA zápasu proti Martinu Němci z Draculino Kroměříž. Adam celý zápas dominoval v boji na zemi s tvrdým dobíjením soupeře. Dokázal, že v boji na zemi má přehled a že se postupem času stal komplexním zápasníkem. Adam vítězí po třetím kole s jasným výsledkem 3:0 na body. Myslím, že nás tohle vítězství poslalo tím správným směrem a Adama zase brzy uvidíte v ringu nebo kleci.
V druhém zápasu za MMA Zlín nastupoval Dominik Šrajer poprvé v profi zápase a to hned proti zkušenému zápasníkovi Petru Bartoňkovi za Muaythai Olomouc. Bartoňka jste mohli vidět zápasit v organizaci OKTAGON a GCF. Byla to výzva jak pro Dominika, tak pro celý klub, který stál proti zkušeným olomouckým trenérům. Bartoněk ukázal skvělý wrestling, kdy dvakrát dokázal Dominika strhnout na zem, nicméně Dominik s jeho grapplingovými zkušenostmi a nekompromisním tlakem získal v prvním i druhém kole záda a vyhrává tak na RNC na konci druhého kola. Dominik, dosud neporažený v amatérech pokračuje na stejné vlně i v profi.
Oba kluci ukázali, že jsou schopni tlačit od začátku do konce a že jejich urputnost láme fyzičku i psychiku soupeřů. Posunuli jsme se, ale samozřejmě je co zlepšovat.

Děkujeme všem skalním fanouškům za podporu a klukům z MMA Zlín za pomoc s přípravou.

Také díky @davidsteelofficial za nástupovku MMA Zlín, která je TOP a povede nás k vítězství 🏆.

#zlín #mma #mmazlin #sadgym #fightnight #warriors #bomby #bjp #oktagon